KS Zakopane - Szarotka Rokiciny Podhalańskie

Dawid Bartos Trener

Pyrland

Momenty były
10 – po błędzie obrony i bramkarza gości sawina z 2 metrów główkował i nie trafił do pustej bramki.
18 – Gil spudłował w dogodnej sytuacji z 10 metrów.
24 –centrostrzał Sawiny, piłka przetoczyła się wzdłuż poprzeczki.
26 GOL! 1:0 – Król wywalczył piłkę na lewej flance, dograł na 5 metr do Pawlikowskiego, a ten dopełnił formalności.
29 – kolejny błąd komunikacyjny defensywy i bramkarza Szarotki, po którym Pawlikowski miał pustą bramkę, lecz z 20 metrów nie trafił do niej.
35 – zagranie Stopki ręką w polu karnym. Masłowiec podszedł do piłki ustawionej na „wapnie” i uderzył na siłę, Dziedzic obronił.
42 – Król na 10 metrze zwlekał z oddaniem strzału i został zablokowany, piłka na 8 metrze znalazła się pod nogą Sawiny, który trafił nią w bramkarza.
45 – Król wyłożył futbolówkę Sawinie na 5 metr, a ten w sytuacji jeden na jeden trafił w bramkarza.
55 GOL! 1:1 – Sawina wtargnął w pole karne i uderzył po długim, piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki.
61 GOL! 2:1 – Król dograł do K. Bartosa, a ten do Pawlikowskiego, który z najbliższej odległości umieścił piłkę w bramce.
66 GOL! 3:1 – Król wygrał pojedynek biegowy i idealnie obsłużył Sawinę, który uprzedził obrońcę i bramkarza.