Dwa dobre mecze ale bez punktów!

Po bardzo źle wyglądającej porażce z Zakopanem, w jednym tygodniu doszło do dwóch pojedynków. W środę mierzyliśmy się z Jarmutą Szczawnica, a w niedzielę z Orkanem Raba Wyżna.
Na własnym terenie przegraliśmy obydwa spotkania 0:1
Czuć duży niedosyt bo były to pojedynki w których mogliśmy ugrać kilka punkcików.
-"W porównaniu do niedzielnego meczu w Zakopanem nasza gra w spotkaniu z Jarmutą była o wiele lepsza. Co więcej w pierwszej połowie mogliśmy a nawet powinniśmy objąć prowadzenie. Oczywiście piłkarsko goście byli nieco lepsi głównie w drugiej połowie meczu, ale oni przecież w niedzielę rozgromili Łososia 6:0. W tym kontekście nasza nikła porażka daje nam nadzieję o dodaje wiary na lepsze występy i wyniki w lidze - podsumował spotkanie trener Tomasz Zahora'

Orawa Jabłonka – Jarmuta Kolex Szczawnica 0:1 (0:0)
0:1 J. Pietrzak 68
Sędziował: Krzysztof Budnik z Nowego Sącza.

Orawa:T. Zubrzycki – W. Zahora, Smutek, Joniak, Stokłosa - Kasprzak, Guziak, P. Zubrzycki, Andrasiak - Sarniak (80 Paniak), Stasiak.

Jarmuta:Borzęcki – Diop, Ojrzanowski, Piszczek, Kozielec - Noworolnik, Kuziel, M. Pietrzak (75 Mlak), Talarczyk (80 Mastalski) - Mrówka (89 Salomon), J. Pietrzak.

Orawa Jabłonka – Orkan Raba Wyżna 0:1 (0:0)
0:1 Gromczak 86.
Sędziował Łukasz Królczyk z Nowego Targu.
Widzów: 100.

Orawa:T. Zubrzycki – W. Zahora, Stokłosa, Kuczkowicz, Kasprzak, P. Zubrzycki, Brząkała, Stasiak, Stehura (70 T. Zahora), Smutek, Guziak.

Orkan:D. Możdżeń – R. Możdżeń, Rapta (79 Świder), Skwarek, Kasiniak (46 K. Traczyk), Teper, Skawski, Pluta, Gromczak, Dziechciowski (46 Lenart), Filipek (70 W. Traczyk ŻK

- Kolejny mecz i niestety kolejna przegrana, chociaż znowu bardzo nieznacznie. Widać jednak pewien postęp w grze defensywnej niestety nie mamy mocnych argumentów do gry ofensywnej. Po odejściu Pachabuta nasza siła w grze z przodu jeszcze się osłabiła. Przydało by się kilku dobrych graczy, którzy mogli by wzmocnić nasz zespół - powiedział po meczu trener Orawy Tomasz Zahora