Podgórki Krauszów Goście

Grzegorz Plata Trener

Pyrland

Momenty były
8 – kontuzji doznał stoper gospodarzy Murzyn, jego miejsce zajął K. Borzęcki, wnuk piłkarza, który grał w Podhalu w latach 70- tych, gdy to występowało w trzeciej lidze.
9 – po rogu Hanada posłał piłkę głową obok bramki
20 GOL! 1:0 – Floryn wrzucił wysoką piłkę w pole karne, Nykaza wyszedł do niej, ale zrobił to fatalnie i Król lobem postał futbolówkę do pustej bramki.
23 – prostopadłe podanie do K. Borzęckiego, który ograł obrońcę i zagrał do Rzadkosza, a ten z 7 metrów wpakował futbolówkę do siatki.
35 – K. Borzęcki ograł obrońcę i zagrał wzdłuż linii bramkowej. Hanada z Królem nie dogadali się kto ma z metra posłać piłkę do bramki.
45 – pierwsza akcja gości. Bobek jednak nie opanował piłki w polu karnym.
55 – Król po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przeniósł piłkę nad poprzeczką.
68 – M. Sojka otrzymał piłkę z wolnego i miał przed sobą tylko bramkarza, fatalnie spudłował.
73 – Nykaza zawahał się, ale Kovacevic tego faktu nie wykorzystał. Był sam przed bramkarzem i nie trafił w światło bramki.
82 – Bobek z 14 metrów posłał futbolówkę obok słupka.
83 – M. Sojka za krytykowanie orzeczeń arbitra ujrzał drugi żółty kartonik i został wyrzucony z boiska.
84 GOL! 3:0 – z lewej strony K. Borzęcki ograł obrońcę wyłożył piłkę Kovacevicovi, a ten dopiero za trzecim razem ( dwa razy zablokowany) z 8 metrów uderzył nie do obrony po długim rogu.
90 – wolnego wykonywali goście. Strzał K. Sojki zmierzał w okienko, ale kapitalna interwencją popisał się Dziedzic.