KS Zakopane - Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II

Dawid Bartos Trener

ADMIN

01.10.2017

KS Zakopane – Zapora Kluszkowce 3:1 (3:0) 1:0 Floryn (Leniewicz) 25 głową po rzucie rożnym 2:0 Król (Bogdanowicz) 27 3:0 Król (Leniewicz) 39 głową po rzucie rożnym 3:1 Jarząbek 52 KSZ: Dziedzic – Floryn (68 Miśkowicz), Leniewicz, Bogdanowicz, Stopka, Drabik, Król (66 K. Bartos), Sawina, Gubała, Stalmach, Pawlikowski (68 Kwaśniewski). Zapora: Nazarenko – P. Hagowski, Kowalczyk (70 Knapczyk), Gaździak, R. Sopata, Andrzej Jandura (80 Artur Jandura), Kopytko (68 Wolski), Bednarczyk, Sikora, Ostachowski, Jarząbek (70 R. Hagowski).

Momenty były

21 – Bogdanowicz stracił piłkę, Kopytko wygrał pojedynek biegowy ze Stopką i będąc sam na sam nie zdołał pokonać Dziedzica. Bramkarz gospodarzy nogami zatrzymał piłkę.

22 – sam na sam z bramkarzem znalazł się Gubała, lecz trafił wprost w niego.

25 GOL! 1:0 – gospodarze wykonywali dwa rzuty rożne z rzędu. Za drugim Leniewicz dograł idealnie futbolówkę na głowę Floryna, a ten posłał ją do siatki.

27 GOL! 2:0 – dynamiczny rajd Bogdanowicza, dośrodkowanie na 11 metr do Króla, który prawą nogą posłał piłkę do siatki.

29 – prostopadłe podanie do Sikory, a ten w sytuacji sam na sam fatalnie przestrzelił.

31 – gospodarze stracili piłkę, przejął ją Ostachowski, ale Dziedzic zdołał ją wybić na róg.

32 – Ostachowski próbował przelobować bramkarza, ale nie zrobił to dobrze i piłka pofrunęła nad bramką.

38 – Król wrzuca piłkę z rzutu rożnego na głowę Stopki, który trafia w słupek.

39 GOL! 3:0 – z drugiej strony boiska gospodarze wykonują rożnego. Leniewicz zagrywa na długi słupek, a tam najwyżej wyskoczył do piłki Król i wpakował ją do bramki. 5

2 GOL! 3;1 – zakopiańczycy zlekceważyli akcję gości i ci ich za to skarcili.

68 – kiks obrony gospodarzy, po którym Ostachowski minimalnie posłał piłkę obok słupka.