NKP II Podhale Nowy Targ Goście

Maciej Szajna Trener

ADMIN

20.08.2017

2 GOL! 1:0 – błąd wielbłąd w wykonaniu nowotarskiego bramkarza. Przy wprowadzaniu piłki do gry wyszedł za daleko i do tego zagrał wprost pod nogi Hanady, ten z 35 metrów, mając przed sobą pustą bramkę nie miał problemów z ulokowaniem futbolówki w siatce.
18 – rajd prawą stroną Czubina na 5 metr, dośrodkowanie i Miśkowiec mając przed sobą pustą bramkę posłał futbolówkę nad poprzeczką.
31 – rajd Króla lewą flankę, w polu karnym został zahaczony przez Bałosa i sędzia wskazał na wapno. Leniewicz wykonywał rzut karny i trafił w sam środek bramki, piłka odbita od bramkarza trafiła ponownie pod jego nogi i… spudłował.
65 GOL! 2:0 - rajd Bogdanowicza zakończony dośrodkowaniem w pole karne, obrońca wybił piłkę na 14 metr, dopadł jej Sawina i umieścił w rogu bramki.
67 GOL! 2:1 – zagranie ze środka pola na 16 metr, obrońcy gospodarzy spóźnili się z interwencją i Miśkowiec czubkiem buta posłał futbolówkę do siatki.
73 GOL! 2:2 – nowotarżanie rozklepali defensywę gospodarzy i Miśkowiec mocnym strzałem trafił w krótki róg bramki.
77 GOL! 3:2 – dośrodkowanie z rzutu rożnego wprost na głowę Chrobaka, który nie dal szans obrony Gorzelańskiemu.
82 GOL! 4:2 – rajd Bogdanowicza zakończony faulem w szesnastce. Karnego wykorzystał Chrobak.
83 GOL! 5:2 – Kasperczyk będąc w środku pola zauważył, iż Gorzelański zbyt daleko wysunął się z bramki i pokonał go strzałem z dystansu.
90 GOL! 5:3 – potężne uderzenie Czubina z dystansu.